Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

Dożynki Powiatowo-Gminne w Pokrzywnicy

11.09.2016 odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne w Pokrzywnicy. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przy udziale rolników, mieszkańców, przedstawicieli władz samorządowych jak i wielu firm, które wystawiły swoje stoiska promocyjne, w tym również Polski Bank Spółdzielczy  w Ciechanowie.  

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w miejscowym Kościele Parafialnym w Pokrzywnicy celebrowanej przez ks. Mirosława Borkowskiego.

Po nabożeństwie odbył się przemarsz z orkiestrą na boisko Gminnego Klubu Sportowego, gdzie miała miejsce dalsza część uroczystości. Po ceremonii przekazania chleba przez Starostów odbył się konkurs wieńców dożynkowych, w którym brały udział okoliczne sołectwa.

Punktem kulminacyjnym imprezy były występy artystów prezentujących widowiska taneczne oraz muzyczne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – najmłodsi uczestnicy dożynek mogli wziąć udział w grach edukacyjnych oraz podziwiać występ iluzjonisty, który zachęcał je do wspólnej zabawy, natomiast starsi uczestnicy mieli okazję podziwiać wystawę sprzętu rolniczego, skorzystać z bezpłatnych badań medycznych oraz skosztować regionalnych potraw i napojów. Wydarzenie było zakończone występem pokazu tańca z ogniem wzbogaconym o tło muzyczne.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2024