Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

  • -

Informacja dla Klientów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 17 listopada 2022 roku, do Krajowego Rejestru Sądowego została wpisana nowa nazwa Banku, tj. Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu. Wraz ze zmianą nazwy do Poznania została przeniesiona również siedziba rejestrowa Banku.

Rejestracja zmiany nazwy i siedziby Banku w KRS stanowi finalizację decyzji Zebrania Przedstawicieli Banku, podjętej w dniu 23 czerwca br. Przed rejestracją zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym, Bank uzyskał potrzebną do zmiany zgodę Komisji Nadzoru Finansowego.

Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu podkreśla, że wprowadzone zmiany nazwy, logo oraz siedziby nie wymagają od Klientów podejmowania jakichkolwiek działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Zmianie nie ulegają również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej i mobilnej.

W najbliższym czasie Bank planuje zmianę wizualizacji oddziałów oraz usług bankowości internetowej i mobilnej. Zmiana nazwy oraz logo będzie widoczna na stronie internetowej, w placówkach Banku, mediach społecznościowych oraz aplikacji mobilnej.

Informujemy, że wprowadzone zmiany stanowią element wewnętrznej restrukturyzacji Banku, jednak w żaden sposób nie wpływają na jego bieżącą działalność.

Adresem korespondencyjnym nadal pozostaje ul. 3 Maja 3, 06-400 Ciechanów.

 

 

                                                                                                      Zarząd

                                                                         Polskiego Banku Spółdzielczego w Poznaniu

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2023