Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

Wpłaty i wypłaty

W ciechanowskim oddziale Polskiego Banku Spółdzielczego przy ulicy Warszawskiej 52 zainstalowany został bankomat z funkcją wpłatomatu. 

Urządzenie to, poza tradycyjną formą wypłaty gotówki, pozwala również na dokonywanie wpłat on-line na rachunek prowadzony w Polskim Banku Spółdzielczym w Ciechanowie przy użyciu karty debetowej. Uruchomienie wpłatomatu następuje po naciśnięciu pomarańczowego przycisku w prawym dolnym roku. Po włożeniu karty należy postępować zgodnie z wyświetlanymi komendami. System na podstawie numeru karty identyfikuje powiązany z nią numer rachunku i przyjmuje plik banknotów, które klient  po otwarciu przysłony wsuwa do specjalnej komory.

Wpłatomat jest na tyle wygodnym urządzeniem, że nie trzeba sortować banknotów według nominałów, wkładać pojedynczo, czy też przeliczać.  Ważne jest, aby ich ilość nie przekroczyła 200 sztuk.

Po włożeniu karty i banknotów środki są natychmiast dostępne na rachunku klienta. Na dowód dokonanej transakcji system drukuje potwierdzenie wpłaty.

Urządzenie pozwala na dokonywanie operacji wpłat i wypłat 24 godziny na dobę również w weekendy i święta, dzięki czemu każdy klient może zasilać swój rachunek oraz wypłacać gotówkę także poza godzinami pracy banku.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszego nowego bankomatu z funkcją wpłatomatu.  Wierzymy, że stanie się on dla Państwa wygodną i nowoczesną alternatywą dla tradycyjnej obsługi bankowej.

 

  • -

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2024