Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

Nowy bankomat PBS w Ciechanowie

Bankomat umiejscowiony został na terenie nowo otwartego dworca PKP w Mławie. Nowa lokalizacja bankomatu jest wyjątkowa – mławski dworzec to innowacyjny i nowoczesny dworzec systemowy: ekologiczny i przyjazny osobom niepełnosprawnym. Dworzec składa się z dwóch części – w pierwszej znajdziemy poczekalnię, kasę biletową, toalety oraz pomieszczenie dla matki z dzieckiem, w drugiej natomiast zlokalizowany został punkt handlowy. To tu właśnie możemy skorzystać z bankomatu Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie. To już 3 bankomat naszego banku, który znajduje się na terenie Mławy, a jednocześnie 22 spośród wszystkich bankomatów PBS w Ciechanowie.

Uroczystego otwarcia dworca dokonał Burmistrz Miasta Mławy Sławomir Kowalewski. Wcześniej PKP S.A. udostępniła podróżnym podobne dworce systemowe na stacjach Nasielsk i Strzelce Krajeńskie Wschód. Kolejny tego typu dworzec powstanie w Ciechanowie.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2023