Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

Powołano p.o. Prezesa Zarządu Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Rada Nadzorcza Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie w dniu 16.10.2015r. powołała panią Agnieszkę Korzybską na stanowisko pełniącej obowiązki Prezesa Zarządu Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie.

Pani Agnieszka Korzybska jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła też podyplomowe studia w zakresie zarządzania kontaktem z klientami, a w 2003 roku uzyskała stopień dyplomowanego pracownika bankowego. W trakcie swojej wieloletniej współpracy z PBS w Ciechanowie przez 6 lat z sukcesem kierowała jego największą placówką (Oddziałem w Ciechanowie), następnie Oddziałem w Mławie. Obie jednostki były najlepszymi oddziałami w okresie, kiedy zarządzała nimi p. Korzybska. W trakcie pracy w naszych strukturach dała się poznać jako silny i lojalny lider: fachowiec rozumiejący mechanizmy finansowe i jednocześnie potrafiący wykorzystać nowe narzędzia i instrumenty do budowania relacji z udziałowcami, klientami i pracownikami.  To osoba o dużym zaufaniu społecznym, którą cechuje znajomość lokalnego rynku, odpowiedzialność i determinacja w działaniu widoczne także w pracach kierowanego przez nią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie nowego Biznes Planu dla Banku.

Uprzejmie informujemy, że pani Agnieszka Korzybska uzyskała pozytywną ocenę Rady Nadzorczej, a także Departamentu Kadr SGB – Banku S.A.

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2023