Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

"Dzień Przedsiębiorczości" w Oddziale w Ciechanowie

20 kwietnia 2016 r. odbyła się 13. edycja „Dnia przedsiębiorczości”. Jak co roku w akcji czynny udział bierze również Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie Oddział w Ciechanowie.  Gościliśmy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie im. Oskara Lange.

Celem Dnia przedsiębiorczości jest zapoznanie młodych ludzi z różnymi zawodami i pomoc w racjonalnym wyborze ścieżki zawodowej w dorosłym życiu.

W obecnych czasach kariera bankowca jest marzeniem wielu młodych ludzi, mogli oni chociaż na jeden dzień przenieść się w swoją zawodową przyszłość i zmierzyć ze swoimi marzeniami. Uczniowie zapoznali się między innymi z organizacją pracy w naszym Banku. Pracownicy  wprowadzali ich w bankowe procedury,  zaprezentowali ofertę produktową jak również przedstawili praktyczne aspekty pracy na stanowisku doradcy klienta.

Wizyta uczniów przebiegła w miłej atmosferze  Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali drobne upominki od Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie. Po całym dniu obserwacji pracy w Banku nasi Goście zdawali sobie sprawę, że furtką do realizacji ich marzeń jest mądry wybór kierunku dalszej edukacji i pilna nauka.

  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2023