Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

Relacja z Dnia Dziecka

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie wspólnie z Ciechanowskim Ośrodkiem Edukacji Kulturalnej byli organizatorami obchodów Dnia Dziecka, które odbyły się w dniu 04.06.2016r. na Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie.

W trakcie wydarzenia dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji: darmowe lody, wata cukrowa, pokazy balonowe, zabawy i konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, zjeżdżalnie, trampoliny i wioska słowiańska.  Najmłodsi mogli również zaprezentować swój talent plastyczny kolorując przygotowane malowanki.

Po rozpoczęciu wydarzenia goście i organizatorzy zmuszeni byli szukać schronienia przed deszczem, który przerwał wydarzenie, jednak po chwili pogoda z minuty na minutę zaczęła się poprawiać, a wraz z nią pojawiały się uśmiechy na twarzach dzieci. Zaprzyjaźniony klub taekwondo uraczył nas krótkim, ale jakże efektownym pokazem swoich umiejętności. 

Sobotnie popołudnie umilił gościom koncert ,,Stwora Głodomora”, który porwał wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy. Okolica Zamku Książąt Mazowieckich tętniła życiem a dobra zabawa i radosne nastawienie towarzyszyło nam przez całe wydarzenie.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie wśród najlepszych instytucji finansowych

W dniu 21 czerwca 2011r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, wręczone zostały nagrody dla najlepszych instytucji finansowych w 2010r.

Już po raz dziewiąty Rzeczpospolita dokonała wyboru najlepszych instytucji finansowych. Na ankietę Rzeczypospolitej odpowiedziało prawie pół tysiąca instytucji finansowych. Dużą wartością rankingu jest stałość kryteriów, dzięki czemu istnieje możliwość oceny sytuacji sektora, który zdaniem ekspertów nie został dotknięty kryzysem finansowym, pozostając jednocześnie atutem polskiej gospodarki.

Kapituła rankingu oceniała instytucje ośmiu branż rynku finansowego: banki, banki spółdzielcze, powszechne towarzystwa emerytalne, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, towarzystwa ubezpieczeń na życie, towarzystwa ubezpieczeń majątkowych, domy maklerskie orazfirmy leasingowe.

Ocenę działalności poszczególnych instytucji przeprowadzono na podstawie wybranych wskaźników.

W przypadku działalności banków spółdzielczych, brano pod uwagę: dynamikę wzrostu kredytów i depozytów, osiągnięty wynik finansowy oraz rentowność mierzoną zwrotem na kapitale i aktywach, jak również płynność mierzoną relacją kredytów do depozytów, wzrost liczby prowadzonych rachunków, poziom współczynnika wypłacalności oraz udział kredytów zagrożonych.

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie zajął III miejsce w kategorii „BANKI SPÓŁDZIELCZE”.

Zwycięzcą w tej kategorii okazał się Bank Spółdzielczy w Jarosławiu – I miejsce. Na II zaś miejscu uplasował się Podkarpacki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Sanoku.

  • -
  • -

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2023