Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

Dni Bodzanowa

Wzorem lat ubiegłych Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie Oddział w Bodzanowie uczestniczył w Dniach Bodzanowa organizowanych w dniach 13-15 sierpnia 2016 r. Długi weekend upłynął w Bodzanowie pod znakiem wielu atrakcji – zabawy, rozrywki, muzyki i zmagań sportowych.

13 lipca obchody Dni Bodzanowa rozpoczęły na terenie miasteczka rowerowego. Wszyscy przybyli mogli uczestniczyć w pikniku rodzinnym, skosztować lokalnych potraw kulinarnych na stoiskach przygotowanych przez sołectwa z Gminy Bodzanów a dla najmłodszych mieszkańców zostały przygotowane różne atrakcję, zjeżdżalnie, gry i zabawy.

14 lipca - drugi dzień Dni Bodzanowa obfitował w atrakcje sportowe, występy zespołów muzycznych oraz w gry i zabawy dla dzieci na stadionie w Bodzanowie. Wszyscy zgromadzeni mogli oglądać mecze piłkarskie. Odbyły się również rywalizacje aut 4 x 4 oraz w sąsiedztwie stadionu na przygotowanym torze wyścigowym, wyścigi aut w ramach Wrac Race.

W poniedziałek 15 sierpnia -  Dni Bodzanowa  rozpoczęły się od uroczystej mszy w kościele w Bodzanowie z okazji święta kościelnego Wniebowzięcia Maryi Panny oraz świąt państwowych – 96 rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego. Na terenie miasteczka rowerowego mogliśmy podziwiać rywalizacje sportowe, w tym również najmłodszych mieszkańców naszej Gminy odbył się bieg Krasnala, w którym uczestniczyły dzieci do lat 6-ciu wraz z rodzicami. Następnie odbyła się główna atrakcja sportowa dnia – II Bieg Bodzanowski na dystansie 10 kilometrów o puchar Wójta Gminy Bodzanów, w którym uczestniczyło ponad 200 biegaczy.

  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2023