Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

Komunikat – Regulamin ZGC

Szanowni Członkowie Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie,

w związku z wnioskiem formalnym Zebrania Grupy Członkowskiej Członków z terenu Oddziału w Ciechanowie, Oddziału w Przasnyszu oraz byłego Oddziału w Warszawie zgłoszonym na Zebraniu w dniu 8 grudnia 2016r., dotyczącym zmiany treści obowiązującego „Regulaminu Zebrań Grup Członkowskich Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie” wprowadzonego Uchwałą Rady Nadzorczej nr 13/2015 z dnia 8 kwietnia 2015r., Rada Nadzorcza pragnie poinformować, iż treść Regulaminu była przedmiotem analizy na posiedzeniu Rady Nadzorczej w dniu 16 grudnia 2016r. W wyniku analizy Rada Nadzorcza jednogłośnie uznała zasadność uwag zgłoszonych przez Państwa.

Trwają prace nad wprowadzeniem do treści Regulaminu Zebrań Grup Członkowskich kompleksowych zmian w celu zapewnienia oczekiwanego przez Państwa kształtu Regulaminu.

Mając na względzie zakres, a co za tym idzie czasochłonność prowadzonych prac oraz konieczność zapewnienia spójności regulacji ze Statutem PBS w Ciechanowie oraz przepisami prawa, planowany termin zakończenia prac nad projektem Regulaminu Zebrań Grup Członkowskich to 15 styczeń 2017r.

Projekt Regulaminu zostanie wysłany do wszystkich Państwa pocztą tradycyjną w celu zapewnienia możliwości zapoznania się z nim przed kolejnymi Zebraniami Grup Członkowskich.

 

 

                                                                                     Łącząc wyrazy szacunku

                                                                                          Rada Nadzorcza

                                                                                 Polskiego Banku Spółdzielczego

                                                                                           w Ciechanowie

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2023