Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Aktualności

Treść strony

Komunikat

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za zaufanie oraz niesłabnące od wielu lat zainteresowanie naszym sztandarowym produktem depozytowym " Złota Lokata ".

 

Cieszymy się, że jak co roku, w ostatnich tygodniach marca wspólnie z nami odliczają Państwo ostatnie dni przyjmowania wkładów biorących udział w corocznej loterii z nagrodami i jeszcze chętniej odwiedzają nasze placówki.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w tym intensywnym okresie przebiegała sprawnie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

 

Dziękujemy za okazaną cierpliwość i wytrwałość w kolejce po złote lokaty.

 

Wszystkich tych Państwa, którzy chcieliby skorzystać z dostępnej do końca marca oferty lokaty terminowej " Złota Lokata 2019 " zapraszamy do naszych placówek zlokalizowanych w Ciechanowie, Regiminie, Mławie, Przasnyszu, Płońsku, Płocku, Żurominie, Sierpcu oraz Bodzanowie.

 

Zwolenników komfortowych rozwiązań, zainteresowanych korzystaniem z naszych usług w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, zapraszamy do oferty produktów i usług dostępnych drogą internetową.

« wstecz

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbswpoznaniu.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2023